EMINENT LAMB & RICE 26/14, 3kg

KOMPLETNÉ BEZLEPKOVÉ KRMIVO PRE DOSPELÉ PSY VŠETKÝCH PLEMIEN. VHODNÉ PRI PROBLÉMOCH S HNAČKAMI, KOŽNÝMI PROBLÉMAMI A POTRAVINOVÝMI ALERGIAMI.

Obsahuje minimálne 60 % bielkovín živočíšneho pôvodu.

220 g jahňacej múčky v 1 kg krmiva zodpovedá 820 g čerstvého mäsa.

IBA JAHŇACIE MÄSO - MONOPROTEÍNOVÉ ZLOŽENIE PRE PSOV S CITLIVÝM ZAŽÍVANÍM

RYŽA - GLUTEN FREE A ĽAHKO STRAVITEĽNÁ

BYLINNÝ KOMPLEX - krmivá sú obohatené o špeciálny bylinný komplex pre bezproblémové fungovanie organizmu a spokojných domácich maznáčikov

PŔHĽAVA - podporuje zdravú pečeň, skvelá na detoxikáciu organizmu

ANÍZ - stimuluje trávenie a pôsobí proti nadúvaniu

YUCCA SCHIDIGERA - posilňuje imunitný systém a znižuje zápach exkrementov.

Mnoho psov má citlivé zažívanie, trpí potravinovými alergiami alebo kožnými problémami. Krmivo s obsahom jahňacieho mäsa a ryže je vytvorené s ohľadom na hypoalergénnu výživu. Krmivo je monoproteínové. aby sa minimalizovalo riziko vzniku alergií či intolerancií pri jeho použití. Beta-glukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém a podporujú zdravie tráviaceho traktu.

Obsahuje minimálne 60 % bielkovín živočíšneho pôvodu. 220 g jahňacej múčky v 1 kg krmiva zodpovedá 820 g čerstvého mäsa.

PROTEIN 26 % / TUK 14 %

Zloženie: ryža (25 %), jahňacia múčka (22 %), kukurica, hydinový tuk, kukuričný proteín, hydrolyzovaný jahňací proteín, ľanové semienko, pivovarské kvasnice, sušené jablká, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukány, bylinný komplex (žihľava, plod anízu, Yucca schidigera), glukosamín, chondroitín sulfát, doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny).

  • MONOPROTEÍN

    Krmivo obsahuje 60% proteínov čisto jahňacieho pôvodu, vďaka čomu je krmivo nutrične hodnotnejšie a bezpečnejšie pre psy citlivé na tráviace problémy. Jahňacie mäso, vysoký obsah ryže a ďalšie doplnky riešia problémy s hnačkami, kožné problémy a potravinové alergie.

  • KOŽA

    Omega-3 a 6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov. Vitamíny skupiny B (niacín, kyselina pantotenová, ai.) a vitamín A regenerujú kožu a ovplyvňujú kvalitu srsti.

  • KĹBY

    Chondroitín a glukosamín zaisťujú správnu funkciu pohybového aparátu. Chelát mangánu vyživuje chrupavku a Omega-3 mastné kyseliny pôsobia preventívne proti zápalu kĺbov.

9,50 €
cena vrátane DPH 3,17 € / 1 kg