INVITAL EasyTank LED 26 litrov so zadnou filtráciou čierna

Akvarijný set 26l s osvetlením a filtráciou

- NEOBSAHUJE ohrievač-

Výkonný a objemný filter

Akváriová voda sa filtruje prostredníctvom komorovej filtrácie. Obsahuje ŠTYRI komory s celkovým objemom 10l, do ktorých sú v sade dodávané celkom štyri filtračné materiály. V kombinácii s dodávanými keramickými krúžkami, biolitom, rohožou a aktívnym uhlím máte zaručenú dokonalú filtráciu! Komory sú navyše ukryté za zadnou stenou akvária, a tak nenarušujú prirodzený vzhľad akvária. Po filtrácii sa voda pomocou čerpadla vtláča späť do akvária.

Energeticky úsporné farebné osvetlenie

Akváriová súprava má v kryte zabudované LED osvetlenie s celkovým výkonom 6,2 W. Dominantnou farbou osvetlenia je biele svetlo, ďalej obohatené o modrú a červenú farbu. Na prívodnom kábli je navyše ovládač a môžete ľubovoľne prepínať medzi plným svetlom (všetky LED v prevádzke) - ideálne na krásne vyfarbenie rýb a rastlín, ako aj bielo-červeným svetlom vhodným na pestovanie rastlín a len modrým svetlom slúžiacim skôr ako nočné osvetlenie.

Moderný dizajn - zaoblené sklo

Súprava EasyTank LED má v porovnaní s bežnými akváriami zaoblené jednodielne predné sklo! Bežné len v drahších akváriových súpravách! Tento prvok prispieva k modernejšiemu dizajnu.

Náhradné diely:

Čerpadlo do filtra

Náhradné osvetlenie

Náhradný kryt s osvetlením

69,00 €
cena vrátane DPH