Ako to funguje - v skratke

Venčenie psov

  • dohodneme si dátum a čas venčenia

(nie je problém venčiť psa aj v neskorých večerných, až nočných hodinách - kľudne aj po 23:00 (max do polnoci). Práve večer je to lepšie aj z hľadiska bezpečnosti, kedy sa po uliciach pohybuje menej ľudí. Pri pravidelnom venčení môžem psa už vybrať a vrátiť bez toho aby ste tam museli byť(napr. pri venčení neskoro večer, kedy vy už spíte, alebo nie ste v ten čas doma), a vy tak máte max. komfort a Váš pes tiež.

  • Vyzdvihnem psa a začínam venčenie

Venčím buď na bicykli, pre maximálny výdaj energie u psa, kedy už za 30min pes vybije väčšinu svojej energie, alebo v prípade že chcete psa len vyvenčiť, tak štandardným spôsobom (pešo). Venčenie nezahŕňa len vziať psa, stráviť s ním 30min a vrátiť Vám ho, ale počas prechádzky si všímam nevhodné správanie a v prípade potreby, psa zároveň cvičím. Venčiť môžem aj v ranných hodinách, do 8:30hod.


  • Čas (30min alebo 60min)

Čas začína plynúť prevzatím psa, a končí jeho vrátením majiteľovi. Trasu plánujem s ohľadom na kondíciu psa, lokalitu okolia a podobne.Výcvik psa a jeho majiteľa

  • Dohodneme si dátum a čas stretnutia.

Ideálne je stretnúť sa u Vás doma, resp. na mieste, kde sa u psa prejavujú neduhy, ktoré chcete riešiť. Nemá teda význam stretnúť sa v meste, ak problém u psa je napr. žranie psa z Vášho stola, alebo štekanie v prípade,že nie ste doma.

Výhoda priameho kontaktu je, že sa na vlastné oči môžete presvedčiť že problémové správanie u psa sa dá zmeniť, a potom môžete pracovať a tom, aby ste psa dokázali zvládnuť samy.

V niektorých prípadoch je nutné, aby som so psom strávil nejaký čas sám, bez majiteľa a spoznal tak priamo psa, aký je. Následne pracujem spolu s majiteľom psa.

  • Každé venčenie je individuálne, preto aj môj prístup je individuálny ku každému zákazníkovi. V rámci svojich možností sa budem snažiť vyhovieť svojim zákazníkom, a teda individuálne rešiť jednotlivé prípady.

Venčenie v prípade dovolenky, alebo Vašej neprítomnosti

Po dohode sa viem postarať o psa aj v prípade že idete na dovolenku a psa nemá kto venčiť, alebo ste ochoreli, prípadne mali úraz a potrebujete niekoho, kto vyvenčí psa kým sa dáte doporiadku.

Nie som psí hotel, že psa vezmem k sebe, ale môžem prísť k Vám domov, psa vyvenčiť, dať vodu, nakŕmiť.