ALAVIS Multivitamín pre psy a mačky 60 g

ALAVIS Multivitamín pre psy a mačky 60 g

Veterinárny prípravok Alavis Multivitamín je vhodný pre psíkov aj mačičky. Obsahuje množstvo dôležitých vitamínov a minerálov spoločne s prebiotikami a probiotikami pre zdravé črevá. Možno podávať preventívne proti vzniku ochorenia, ako doplnok liečby alebo v období rekonvalescencie. Pomáha proti starnutiu organizmu, posilňuje imunitný systém, podporuje vitalitu a pomáha bojovať proti oxidačnému stresu, ktorý stojí za vznikom mnohých ochorení.

Zloženie: L-karnitín 100 mg, taurín 100 mg, Ginkgo biloba 40 mg, vitamín B3 (niacín) 100 mg, vitamín B1 10 mg, vitamín E 100 UI, zinok 10 mg, selén 10 µg, Lactobacillus acidophi inulín 310,5 mg.

Odporúčame podávať:

- u staršieho psa pre zmiernenie prejavov staroby, lepšiu vitalitu a prevenciu kognitívnych porúch

- pri rekonvalescencii a zhoršeného príjmu potravy

- pri akútnych aj chronických zápaloch zažívacieho traktu (napr. pri gastroenteritíde, parazitárnom ochorení)

- pre podporu kardiovaskulárneho systému

- pre podporu srdcovej aj kostrovej svaloviny

- pre zníženie rizika vzniku degeneratívneho ochorenia sietnice u mačiek príčinou nedostatku taurínu

- pre psy a mačky s cukrovkou na podporu kondície ako podpora pri liečbe regenerácie pečene

- ako prevencia poškodenia buniek voľnými kyslíkovými radikálmi a oxidačným stresom (napr. pri zápaloch, diabete, poruchách plodnosti, poruchách zraku a pod.)

Účinné látky obsiahnuté v 1 g:

L-karnitín 100 mg, taurín 100 mg, ginkgo biloba 40 mg, vitamín B3 (niacín) 100 mg NIE, vitamín B1 10 mg, vitamín E 100 UI α-TE, zinok 10 mg, selén 10 µg, Lactobacillus acidophilus 2, mg, inulín 310,5 mg.

L-karnitín pomáha premeniť tuk na využiteľnú energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, mozgu a svalov.

Taurín je nevyhnutný pre kardiovaskulárny systém a správny vývoj a funkciu kostrového svalstva, sietnice a centrálnej nervovej sústavy. Mačkám v tele chýba dôležitý enzým na produkciu taurínu a musí ho prijímať v potrave (jeho nedostatok môže viesť k degenerácii sietnice až slepote).

9,10 €
cena vrátane DPH 151,67 € / 1000 g