ALAVIS Šampón extra jemný 250 ml

ALAVIS Šampón extra jemný 250 ml Charakteriistika:Šetrný šampón Alavis pre zdravú kožu a kvalitnú srsť s obsahom aloe vera a konopného oleja. Vhodný pre podporu liečby pri kožných ochoreniach. Rastlina aloe vera má protizápalové, antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky. Konopný olej podporuje hojenie a pomáha redukovať zápal.Aloe Vera je už po tisíce rokov využívaná na liečenie po celom svete. Jedná sa o veľmi obľúbenou rastlinu, ktorá má široké uplatnenie v liečiteľstve vďaka jej antibakteriálnym, protizápalovým, antivírusovým, antimykotickým a antioxidačným účinkom. Gél z aloe vera je využívaný na podporu hojenia rán, spálenín, drobnejších poranení a odrenín.Konopný olej je bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 6 a omega 3 v pomere 3:1. Obsahuje približne 80 % esenciálnych mastných kyselín. Má protizápalové, antibakteriálne účinky. Navyše pôsobí regeneračne, zvhlčuje a vyživuje pokožku. Je využívaný najmä pre podporu hojenia pri kožných problémoch.Zloženie:

Aktívne látky: Aloe vera a konopný olejPopis vet. Prípravku: Biela až smotanovo-krémová/béžová hustá kvapalina, ľahko pení.Druh a kategória zvierat: psy, mačky, kone

Oblasť použitia:

  • znižuje svrbenie pokožky
  • upokojuje kožu pri zápalových ochoreniach kože
  • napomáha k liečeniu hyperkeratózy a seborhoickej dermatitídy
  • udržuje srsť kvalitné a zdravú
  • napomáha k lesklé pokožke
  • obsahuje aktívne látky

Spôsob použitia:

Navlhčite srsť vodou a šampón vmasírujte do srsti až do vzniku bohatej peny. Potom penu dôkladne opláchnite. Aj keď je šampón pre oči nedráždivý, napriek tomu sa vyvarujte ich zasiahnutia.

Veľkosť balenia: 250 ml

Spôsob uchovávania:

Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt je vhodný len pre zvieratá!

7,90 €
cena vrátane DPH 31,60 € / 1000 ml