Chihiros LED A séria II14W A301 II s kontrolérom

Extrémne výkonné akváriové svetlo navrhnuté špeciálne na pestovanie akváriových rastlín.

video osvetlenia

Svetlo Chihiros A LED bolo vyvinuté v spolupráci s japonskými dizajnérmi a obsahuje množstvo vysoko svietivých LED diód. Jednotlivé LED diódy boli vybrané tak, aby pod nimi rastliny nielen dobre rástli, ale aby sa aj najlepšie vyfarbili. Použili sa LED diódy SMD 0,33 W HCRI. 

Životnosť LED je 30 až 50 tisíc hodín.

Hlavné výhody verzie A II
Nové čipy LED- V novej generácii sa používajú pokročilejšie čipy LED, vďaka ktorým je osvetlenie efektívnejšie.
Vylepšený dizajn - vďaka skúsenostiam získaným z prvej verzie sa zlepšil celkový dizajn, výkon, svietivosť a najmä montáž LED osvetlenia.

Zabudovaný ovládač (Bluetooth)

Nová verzia má už zabudovaný bezdrôtový ovládač. Vďaka tomu je možné ľahko ovládať načasovanie osvetlenia.
Nastavenie sa vykonáva pohodlne prostredníctvom mobilnej aplikácie a riadiaca jednotka si všetko pamätá pre prípad výpadku prúdu. Vďaka technológii Bluetooth je mobilné ovládanie veľmi jednoduché a intuitívne. Program je funkčný v systéme Android aj iOS.


Moderný vzhľad a nastaviteľné držiaky
Moderný vzhľad osvetlenia ocenia najmä tí, ktorí chcú umiestniť osvetlenie na akvárium bez krytu. Samotné telo pozostáva z krásneho hliníkového profilu, ktorý umožňuje aj účinné chladenie osvetlenia.
Svetlo je ľahko nastaviteľné vďaka držiaku s guľovým kĺbom a dá sa nastaviť aj uhol držiaka osvetlenia, čo umožňuje použiť svietidlo nad akýmkoľvek akváriom. Vďaka držiaku ho možno umiestniť nad akvárium bez krytu.

Na toto svetlo si môžete zakúpiť  závesné konzoly (pre všetky verzie osvetlenia Chihiros série A II). 

Odporúčame tiež zakúpiť praktické držiaky
Úsporné LED diódy
Osvetlenie bolo navrhnuté tak, aby pod ním rastliny rástli čo najlepšie. Jeho žiarenie sa preto veľmi podobá spektru slnečného svetla. Okrem toho boli LED diódy zvolené tak, aby farby rastlín pod nimi vyzerali čo najlepšie. Tak ako pri všetkých LED diódach, 1 W svieti oveľa silnejšie ako 1 W žiarivkové osvetlenie. Preto na dosiahnutie rovnakého svetelného výkonu nepotrebujete toľko wattov ako žiarivky.

Súčasťou svietidla je aj originálny bezdrôtový stmievač, ktorý umožňuje nastaviť intenzitu svetla v rozsahu 0-100 %. 

Technické parametre
Verzia:A301 II
Rozmery:28,5 x 6,7 x 10 cm
Príkon:14 W
Počet diód:30
Lumeny:1400 lm


61,60 €
cena vrátane DPH