Eminent KITTEN 34/20, pre mačiatka, 2kg

KOMPLETNÉ BEZLEPKOVÉ KRMIVO PRE MAČIATKA, GRAVIDNÉ A LAKTUJÚCE MAČKY

Mačiatka majú oveľa vyššie požiadavky na výživu ako dospelá mačka. Základom receptúry je kvalitné kuracie mäso, ktoré spolu so zvýšenou hladinou tukov dodáva mladému organizmu dostatok energie na jeho správny rast a vývoj. 

Cholín chlorid spolu s ďalšími vitamínmi skupiny B podporuje vývoj nervového systému. Receptúra je obohatená o beta-glukány posilňujúce imunitu.

Obsahuje minimálne 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu. 380 g hydinovej múčky v 1 kg krmiva zodpovedá 1 415 g čerstvého mäsa.

PROTEIN 34 % / TUK 20 %

Zloženie: hydinová múčka (38 %), kukurica, hydinový tuk, hrach, ryža, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, sušené jablká, rastlinná vláknina,kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukány, taurín, bylinný komplex (žihľava, plod anízu, Yucca schidigera, extrakt z brusníc, doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny).

KONDÍCIA

Esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre rast a vývoj svalového tkaniva a napomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa.

IMUNITA

Beta-glukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamín E zvyšuje obranyschopnosť organizmu a regeneráciu buniek. Yucca podporuje imunitu a redukuje prirodzený zápach.

HAIRBALL

Špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.

6,50 €
cena vrátane DPH 3,25 € / 1 kg