Eminent MAXI JUNIOR 28/14, 15kg

KOMPLETNÉ BEZLEPKOVÉ KRMIVO S VEĽKÝMI GRANULAMI PRE DOSPIEVAJÚCICH PSOV, GRAVIDNÉ A LAKTUJÚCE SUKY VEĽKÝCH A OBRÍCH PLEMIEN

Krmivo poskytuje potrebné živiny a energiu pre rastúce psy veľkých a obrých plemien a zaisťuje tak správny rast a vývoj svalov a kostí. 

Chondroitín, glukosamín spoločne s ideálnym pomerom vápnika a fosforu vyživujú rastúci pohybový aparát, a tým pôsobia preventívne proti vzniku kĺbových problémov v neskoršom veku.

Obsahuje minimálne 74 % bielkovín živočíšneho pôvodu. 320 g hydinovej múčky v 1 kg krmiva zodpovedá 1 200 g čerstvého mäsa.

PROTEIN 28 % / TUK 14 %

Zloženie: hydinová múčka (32 %), kukurica, cirok (8 %), hydinový tuk, kukuričný proteín, ryža, sušené jablká, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, cukrovarské rezky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukány, bylinný komplex (žihľava, plod anízu, Yucca schidigera), glukosamín, chondroitín sulfát, doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny).

  • KĹBY

    Chondroitín a glukosamín zaisťujú správnu funkciu pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny pôsobia preventívne proti zápalu kĺbov.

  • IMUNITA

    Beta-glukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek.

  • KONDÍCIA

    Esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre rast a vývoj svalového tkaniva a napomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa.

36,00 €
cena vrátane DPH 2,40 € / 1 kg