Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult medium & maxi, lamb 2 kg

Novinka

Kompletné krmivo pre psy stredných a veľkých plemien, jahňacie

N&D TROPICAL SELECTION, Z TROPICKÉHO OVOCIA PRE POHODU VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA

N&D Tropical selection je nový rad krmív vyvinutý Farminou, vyrobený z pôvodných obilnín a rôznych druhov tropického ovocia pre pohodu a spokojnosť mačiek a psov.

CHUŤ TROPICKÉHO OVOCIA SA SPÁJA S OBĽÚBENÝM KRMIVOM VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA. Tropické ovocia, ako napríklad papája, mago, kiwi, ananás a banán, sú dobre známe svojimi mnohými výživovými vlastnosťami, sú bohaté na prírodné antioxidanty a plné vitamínov.

Zmiešali sme ich spolu s pôvodnými obilninami s nízkym glykemickým indexom (špalda a ovos), ktoré podporujú pocit sýtosti, a vytvorili tak dokonalé krmivo, ktorému Váš domáci miláčik neodolá.

zloženie

jahňacina (20%), sušený jahňací proteín (20%), špalda (pšenica špaldová) (12%), ovos (12%), kurací tuk, sušený proteín zo sleďa, cukrovarské rezky sušené, rybí olej (zo sleďov), sušená mrkva,lucernová múčka, inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

17,50 €
cena vrátane DPH 8,75 € / 1 kg