Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) adult mini, salmon 1,5 kg

Novinka

N&D TROPICAL SELECTION, Z TROPICKÉHO OVOCIA PRE POHODU VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA

N&D Tropical selection je nový rad krmív vyvinutý Farminou, vyrobený z pôvodných obilnín a rôznych druhov tropického ovocia pre pohodu a spokojnosť mačiek a psov.

CHUŤ TROPICKÉHO OVOCIA SA SPÁJA S OBĽÚBENÝM KRMIVOM VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA. Tropické ovocia, ako napríklad papája, mago, kiwi, ananás a banán, sú dobre známe svojimi mnohými výživovými vlastnosťami, sú bohaté na prírodné antioxidanty a plné vitamínov.

Zmiešali sme ich spolu s pôvodnými obilninami s nízkym glykemickým indexom (špalda a ovos), ktoré podporujú pocit sýtosti, a vytvorili tak dokonalé krmivo, ktorému Váš domáci miláčik neodolá.

KOMPLETNÁ DIÉTA PRE VŠETKY VEĽKOSTI PLEMIENN&D Tropical Selection obsahuje 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu a je k dispozícii v 4 rôznych receptúrach s kuracím, jahňacím, bravčovým mäsom a lososom, ako aj so všetkými 5 druhmi tropického ovocia, aby uspokojila aj tých najnáročnejších labužníkov.N&D Tropical je dokonalé kompletné krmivo pre Vášho domáceho miláčika bez ohľadu na jeho veľkosť, plemeno alebo vek.

14,50 €
cena vrátane DPH 9,67 € / 1 kg