Farmina N&D dog TROPICAL SELECTION (AG) puppy mini, lamb 1,5 kg

NOVINKA

Kompletné krmivo pre šteňatá a pre gravidné a laktujúce suky.

N&D TROPICAL SELECTION, Z TROPICKÉHO OVOCIA PRE POHODU VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA

N&D Tropical selection je nový rad krmív vyvinutý Farminou, vyrobený z pôvodných obilnín a rôznych druhov tropického ovocia pre pohodu a spokojnosť mačiek a psov.

CHUŤ TROPICKÉHO OVOCIA SA SPÁJA S OBĽÚBENÝM KRMIVOM VÁŠHO DOMÁCEHO MILÁČIKA. Tropické ovocia, ako napríklad papája, mago, kiwi, ananás a banán, sú dobre známe svojimi mnohými výživovými vlastnosťami, sú bohaté na prírodné antioxidanty a plné vitamínov.

Zmiešali sme ich spolu s pôvodnými obilninami s nízkym glykemickým indexom (špalda a ovos), ktoré podporujú pocit sýtosti, a vytvorili tak dokonalé krmivo, ktorému Váš domáci miláčik neodolá.

KOMPLETNÁ DIÉTA PRE VŠETKY VEĽKOSTI PLEMIENN&D Tropical Selection obsahuje 90 % bielkovín živočíšneho pôvodu a je k dispozícii v 4 rôznych receptúrach s kuracím, jahňacím, bravčovým mäsom a lososom, ako aj so všetkými 5 druhmi tropického ovocia, aby uspokojila aj tých najnáročnejších labužníkov.N&D Tropical je dokonalé kompletné krmivo pre Vášho domáceho miláčika bez ohľadu na jeho veľkosť, plemeno alebo vek.

zloženie

jahňacina (20%), sušený jahňací proteín (20%), špalda (pšenica špaldová) (10%), ovos (10%), kurací tuk, sušený proteín zo sleďa, cukrovarské rezky sušené, rybí olej (zo sleďov), sušená mrkva,lucernová múčka, kuracie chrupavky (zdroj glukozamínu a chondroitin sulfátu), inulín, fruktooligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananás (0,5 %), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera.

14,60 €
cena vrátane DPH 9,73 € / 1 kg