TetraMalawi Granules 250ml

Tetra Malawi granule sú ideálne ako hlavné krmivo pre všetky bylinožravé cichlidy.

Zmes prvotriednej kvality je vyrobená z troch druhov rias (spirulina 20%, Nori 17%, Chlorella 3%, a je navrhnutá špeciálne pre požiadavky týchto druhov rýb.

Bylinožravé cichlidy sa vo voľnej prrode trvale živia riasami, ktoré rastú na skalách a na kameńoch. Vzhľadom k tomu, že tieto riasy obsahujú pomerne malé množstvo žvín, ryby sa musia kŕmiť nepretržite, aby pokryli svoju dennú energetickú potrebu.

Stravovacie návyky cidhld v akváriu sú rovnaké. To znamená, že ryby konzumujú všetko, čo sa im ponúkne. V prípade vysoko energetických krmív chovanie rýb spôsobuje, že budú rýchlo trpieť nadváhou. O to dôležitejšie je zaistiť, aby krmivo pre cichlidy obsahovalo všetky nevyhnutné živiny a vitaíny ale nespôsobovalo u rýb nadváhu.

Tetrra Malawi granule tieto kritéria spĺňajú:.

Riasy Spirulina platensis bohaté na bielkoviny podporujú imunitný systém, Chlorella je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a riasy Nori dodávajú dôležitú vláknutu a minerály. Krmivo je bohaté na rastlinné bielkoviny a dôležité živiny, ktoré napomáhajú rybám k správnej vitalite a dobrému tráveniu

6,60 €
cena vrátane DPH 26,40 € / 1000 ml